Wyprzedaż! Laminina Zobacz większe

Laminine OMEGA+++

Nowy produkt

Laminine OMEGA+++ to unikatowa formuła zawierająca najwyższej jakości kwasy tłuszczowe Omega 3, 6, 9 (EPA i DHA), koenzym Q10, witaminę K2 oraz ekstrakt z zapłodnionego jaja kurzego. 

Więcej szczegółów

165,00 zł brutto

Więcej informacji

Laminine Omega+++ to:

- Polepszenie funkcji poznawczych

- Wzrost energii

- Lepszy sen

- Zmniejszenie zmęczenia

- Poprawa odporności i regeneracji komórek

- Regulowanie poziomu stresu i kortyzolu

- Zapewnienie odpowiedniego krążenia w organizmie

 

Zdrowie człowieka jest uzależnione od odpowiedniej diety, aktywności fizycznej oraz optymalnej ilości snu i ograniczenia stresu. Aby  zachować całkowitą sprawność należy pamiętać o jakże ważnym układzie krążenia, który odpowiada za transport wszelkich niezbędnych substancji do mózgu, serca i innych komórek. W odpowiedzi na potrzebę zapewnienia sprawności układu krążenia przychodzi Laminine Omega+++  ze specjalnie opracowaną formułą:

 

Nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 (EPA i DHA) korzystnie wpływają na sprawność organizmu, zwłaszcza serca i naczyń krwionośnych. Przyczyniają się do normalizacji poziomu cholesterolu i trójglicerydów. Niestety nie są  one syntetyzowane w organizmie człowieka, więc powinny być dostarczane w codziennej diecie. 

 

Omega-3 pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu cholesterolu HDL i LDL. Kwas EPA jest kwasem tłuszczowym funkcyjnym, niezbędnym przy przekazywaniu informacji pomiędzy komórkami. Kwas DHA jest kwasem tłuszczowym strukturalnym i kluczowym budulcem wszystkich komórek i nerwów.

 

CoQ10 – dostarczanie energii naszym komórkom – a więc i całemu organizmowi – jest możliwe dzięki aktywnemu składnikowi – koenzymowi Q10, zwanego również ubichinonem. Substancja ta jest obecna w każdej naszej komórce, pomaga składnikom odżywczym przekształcić się w nośnik energii – ATP (adenozynotrifosforan). Poza tym jest potężnym przeciwutleniaczem, który pomaga w zwalczaniu stresu oksydacyjnego w naczyniach krwionośnych, pozostawiając je gotowe do odpowiedniego przepływu krwi.

 

Witamina K2 pomaga chronić naczynia przed odkładaniem się w nich wapnia, czyli ogranicza kalcyfikację naczyń, która jest jedną z głównych przyczyn powstawania miażdżycy. Dba o właściwą gęstość mineralną kości, ograniczając ryzyko złamań.

 

Wyciąg z zapłodnionych kurzych jaj zapewnia dodatkową dawkę aminokwasów, które przeprogramowują dorosłe komórki macierzyste. 

 

Omega+++ jest produktem całkowicie naturalnym.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Laminine OMEGA+++

Laminine OMEGA+++

Laminine OMEGA+++ to unikatowa formuła zawierająca najwyższej jakości kwasy tłuszczowe Omega 3, 6, 9 (EPA i DHA), koenzym Q10, witaminę K2 oraz ekstrakt z zapłodnionego jaja kurzego. 

Produkty powiązane